Cerco Empotrar SME-G Chapa Blanco 1200x300mm
| Color | Blanco |
| Material | Chapa de Acero |
| Frame material | Chapa de Acero |
| Movement | Fixed |
| Type of Installation | Embed |
| Format | Rectangular |
| Outside length | 1.240 mm |
| Outside width | 340 mm |
| Cutting length | 1.208 mm |
| Cutting width | 308 mm |
| CE marking | Yes |
| RoHS compliant | Yes |
| Recyclable | Yes |
| Selective collection | Yes |
| Mounting on flammable surface | Not |
| Easy installation | Yes |
| Made in Spain | Yes |