Marco SMS Aluminio 1200x300mm
Warranty: 2 years
| Color | Blanco |
| Material | Aluminio |
| Frame material | Aluminio |
| Type of Installation | Surface |
| Format | Rectangular |
| Measure | 1.200 mm |
| Width | 300 mm |
| High/Depth: | 50 mm |
| Weight | 800 gr |
| CE marking | Yes |
| RoHS compliant | Yes |
| Recyclable | Yes |
| Selective collection | Yes |
| Mounting on flammable surface | Not |
| Made in Spain | Not |